V našem vinném baru Bacaro pořádáme pravidelné degustace vín
spojené s nabídkou vybraných delikates

15.3. poznávací - průřezová degustace vín B\V

Ochutnáte stěžejní odrůdy a seznámíte se obecně s vinařstvím a výrobou. Poznáte vína od roku 2012 až po 2017 a uděláte si obrázek o celkové produkci odrůd, jak chutnají a také jaký je jejich vývoj po několika letech.


22.3. Tématická degustace – Ryzlink Rýnský - naše vlajková loď

Jedna z nejzajímavějších a také nejnavštěvovanějších degustací. Protože můžeme nabídnout v každém roce minimálně čtyři šarže Rýnského Ryzlinku, tak za celou degustaci chutnáte až 16 vzorků.


29.3. Tématická degustace – „Béčková vína“ (Veltlínské zelené, Sylvánské zelené, Ryzlink Vlašský, Müller Thurgau, Neuburské)

Minulý režim je dal takzvaně na béčkovou listinu. Ukážeme, že neprávem. Opět minimálně 14 vzorků z různých let. Ochutnají se suché, polosuché a polosladké vzorky.


5.4. Tématická degustace – Aromatická vína (Tramín červený, Muškát moravský, Pálava, Hibernal)

Další z velmi oblíbených degustací. Náš Tramín červený 2015 je momentálně šampionem Salonu vín 2018.


14.4. Tématická degustace – Červená vína (i červená vína z Moravy mohou být skvělá - Modrý Portugal, Zweigeltrebe, André, Svatovavřinecké, Frankovka, Neronet, Rulandské modré)

Tato degustace červených vín je mezi trojkou nejhodnocenějších našich degustací. Ochutnáte skvělé výběry, vína školená v dubových sudech a také barrique.


21.4. Tématická degustace – Burgundské odrůdy (Rulandské šedé, Chardonnay, Rulandské modré)

Zde se opět setkáme s výběrem bílých a červených vín z těch nejvyšších řad našich vín. Opět vína školená v dubových sudech a barrique.